ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟ ΤΡΕΝΟ Η Ο Α.Ο.Κ ΜΕ 4-0 ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΥ- VIDEO - kyparissianews.com- ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΡΙΦΥΛΙΑ, ΜΕΣΣΗΝΙΑ, ΕΛΛΑΔΑ

Κυριακή 17 Μαΐου 2015

ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟ ΤΡΕΝΟ Η Ο Α.Ο.Κ ΜΕ 4-0 ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΥ- VIDEO

ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΟ τρένο η ομάδα της Κυπαρισσίας στον τρίτο αγώνα για τα μπαράζ ανόδου καθώς στο πρώτο ημίχρονο ήδη έχει γράψει ιστορία εκ νέου με το εκπληκτικό 3-0 να γεμίζει το γήπεδο και να οδηγεί σε μεγάλη νίκη της ιστορική ομάδα.
Ο ρυθμός ανέβηκε από το 7ο κιόλας λεπτό με το πρώτο τέρμα που σημειώθηκε κάτω από τα δοκάρια των φιλοξενουμένων ενώ συνολικά 2 τέρματα πέτυχε ο Κόλλιας μέχρι το 38ο λεπτό και από ένα τέρμα ο Παπαγεωργίου μετά από εύστοχη πάσα στα δίχτυα. Νέο τέρμα από τον Παναγόπουλο στην επανάληψη στο 69ο λεπτό περίπου. Η υπεροχή του ΑΟΚ δείχνει ότι πλέον βρίσκεται στην μισή διαδρομή να διεκδικήσει την άνοδο στην Γ εθνική κατηγορία. ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΌ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟ www.kyparissianews.com