ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 1-1. Ισοπαλία στο γήπεδο της Κυπαρισσίας - kyparissianews.com- ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΡΙΦΥΛΙΑ, ΜΕΣΣΗΝΙΑ, ΕΛΛΑΔΑ

kyparissianews.com- ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΡΙΦΥΛΙΑ, ΜΕΣΣΗΝΙΑ, ΕΛΛΑΔΑ

24ΩΡΗ ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΑΠΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ-ΤΡΙΦΥΛΙΑ- ΜΕΣΣΗΝΙΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024

ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 1-1. Ισοπαλία στο γήπεδο της Κυπαρισσίας

Ισόπαλο με σκορ 1-1 έληξε ο σημερινός αγώνας στο γήπεδο της Κυπαρισσίας ανάμεσα στο ΠΑΟ Καλού Νερού και τον Μεσσηνιακό.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο σκορ με τον Τόλια στο πρώτο ημίχρονο, ενώ στο δεύτερο μέροις οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν με πέναλτι του Αριδά.

Οι φιλοξενούμενοι είχαν επίσης δύο δοκάρια με τους Γκότση στο 10′ και Χόχολη στο 80′ ενώ ο ίδιος παίχτης αλλά και ο Σκαφιδάς είχαν τετ α τετ στο 2ο ημίχρονο.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Η. Σκόρδος με βοηθούς τους Αντωνόπουλο και Ν. Σκόρδο.

ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ: Παλικέστη, Αριδάς, Μαρκολέφας, Κατσίρος, Δριμής, Τσέρπια, Σπυρόπουλος, Τσοροβάς, Μουσκάι, Μεχμέτι, Vasilev.

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ: Γιακουμής, Πετρόπουλος, Φαμπιάνο, Δημόπουλος (65′ Χασανέας), Καραγιαννίδης, Φράγκος, Θεοφιλόπουλος, Ζαχαρίας, Τόλιας, Χόχολης, Κότσης (65′ Σκαφιδάς).